0 (312) 447 35 38
0 (312) 447 16 28

RADAT DOZİMETRİ LABORATUVAR HİZMETLERİ

Kalite Politikası

RADAT A.Ş. olarak laboratuvar politikamız; çalışmalarımızı, yenilikleri yakından izleyerek, Ulusal ve Uluslararası standartlara uygun olarak ve geçerli kılınmış işletme içi analiz metotlarına göre, müşteri isteklerini ve yasal şartları dikkate alarak, mümkün olan en kısa sürede, tarafsızlık, bağımsızlık, dürüstlük, gizlilik ve güvenilirliği esas alarak sürdürmektir.

Ana hedefimiz; Laboratuvarımızda, konusunda deneyimli, sürekli eğitimlerle desteklenen, talep edilen analizleri gerekli standartlara ve yönetmeliklere uygun olarak hassasiyetle sonuçlandırabilen, kalite standartlarının gerektirdiği kalibrasyon ve validasyon çalışmalarını takip edebilen, konusunda uzman elemanlarla, iyi mesleki uygulamalar göstererek nitelikli bir laboratuvar çalışması yapılmasını temin etmek ve potansiyel müşteri şikayetlerini en aza indirmektir.

RADAT A.Ş. personelinin tümü TS EN ISO/IEC 17025 standardının şartlarına göre hazırlanmış politika ve prosedürlere uygun olarak çalışmaktadır. Laboratuvar yönetimi olarak bu çalışmaların etkinliğini sağlamak ve sürekli iyileştirmek görevimiz ve taahhüdümüzdür.